Muro / Informacje / O nas

Głównym celem naszej marki jest poszukiwanie naturalnych walorów estetycznych, które mogą być wkomponowane a nasz codzienny krajobraz: w domu, w szkole, a także w pracy.

O sile firmy muro.pl decyduje dobrze zgrany zespół przepełniony pozytywną energią, merytoryczną wiedzą, a także bogatym doświadczeniem. Aranżacja i dekorowanie wnętrz to nasza pasja. Śledzimy aktualne trendy w projektowaniu, ale rozwijamy również autorskie koncepcje i wzory. To daje nam poczucie pewności, że zapewnimy Twoim wnętrzom unikalny wygląd.

Jesteśmy młodą firmą, ale o naszym doświadczeniu stanowią wykwalifikowani pracownicy. Jesteśmy ukierunkowani na dalszy rozwój oraz pozyskiwanie nowej wiedzy na temat nowoczesnych technologii przydanych w projektowaniu. Firma muro.pl ze szczególną pieczołowitością dba o wysoką jakość produktów. Są one dostępne we wszystkich krajach Unii Europejskiej. W najbliższej przyszłości chcemy poszerzyć zasięg firmy na kolejne kraje. Wszystko po to, aby odmieniać oblicza różnorodnych wnętrz na całym świecie!

Kochamy naszą pracę i pragniemy dzielić się naszą pasją z szerokim gronem odbiorców. Chcemy, aby nasi klienci uwierzyli, że ich wnętrza mogą stać się wyjątkowe i piękne w każdym calu. Dysponując wiedzą i doświadczeniem możemy z całą pewnością stwierdzić, że w każdym wnętrzu drzemie potencjał, który można wykorzystać w unikalny sposób.

 

Zapisz się do newslettera, aby otrzymać kod rabatowy -10%
Przekazanie danych oznacza akceptację postanowień Regulaminu i Polityki prywatności
gwarancja szybkiej dostawy
różnorodne metody płatności
bezpieczne zakupy
365 dni na zwrot zakupów