Muro / Informacje / Płatności

W trosce o wygodę naszych klientów, sklep obsługuje szeroką gamę metod płatności. Strony z płatnościami są zabezpieczone protokołem szyfrowania SSL. Dane z kart płatniczych są przetwarzane z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa oraz poufności. Dostawcą metod płatności jest autoryzowany agent rozliczeniowy, firma Przelewy24. Nasz sklep obsługuje następujące sposoby płatności:

Przelew bankowy

W naszym sklepie możesz skorzystać z tradycyjnego przelewu bankowego. Zakup możesz opłacić wysyłając pieniądze bezpośrednio na nasze konto:

FUN TRADE
ul. Stefana Jaracza 1a
32-600 Oświęcim
Nr konta do wpłat:
ING Bank Śląski
38 1050 1256 1000 0090 9346 8818

 
Państwa zamówienie zostanie przekazane do realizacji niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym. W celu przyspieszenia procedur, prosimy o umieszczenie numeru zamówienia w tytule przelewu. Numer zamówienia wraz z danymi konta otrzymacie Państwo w mailu potwierdzającym przyjęcie zamówienia.

Błyskawiczny przelew online

Płatności przetwarzane przez agenta rozliczeniowego Przelewy 24 są przekazywane na nasze konto w przeciągu kilku minut. Po wyborze tej metody płatności zostaną Państwo przeniesieni do strony Przelewy24. Należy tu wybrać swój bank, co poprowadzi do elektronicznego systemu wybranego banku. Po zalogowaniu na konto, elektroniczny system automatycznie przygotuje przelew z prawidłowymi danymi. Wystarczy potwierdzić transakcję, a środki znajdą się na naszym koncie do kilkunastu minut, po czym bezzwłocznie zajmiemy się realizacją zamówienia.

System obsługuje przelewy elektroniczne z większości polskich banków. Płatności z wykorzystaniem tej metody nie wiążą się z żadnymi, dodatkowymi kosztami.


Płatność kartą

Za zakupy mogą Państwo zapłacić również przy pomocy karty płatniczej Visa lub Mastercard. Od takiej transakcji nie są doliczane żadne, dodatkowe opłaty.

W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów, korzystamy z nowoczesnych protokołów szyfrowania SSL (Secure Socket Layer). Dane są przesyłane za pośrednictwem całkowicie bezpiecznego kanału, dzięki czemu, osoby nieupoważnione nie mają dostępu do danych Państwa karty płatniczej. System Przelewy24 sprawdza zgodność danych karty bezpośrednio w banku, który ją wystawił. Państwa dane są przetwarzane z zgodnie z międzynarodowym standardem bezpieczeństw PCI DSS. Dane po zrealizowaniu transakcji nie są nigdzie zapisywane. Płatność kartą pozwala na błyskawicznie opłacenie zamówionych produktów.

 

Zapisz się do newslettera, aby otrzymać kod rabatowy -10%
Przekazanie danych oznacza akceptację postanowień Regulaminu i Polityki prywatności
gwarancja szybkiej dostawy
różnorodne metody płatności
bezpieczne zakupy
365 dni na zwrot zakupów